TBO- The Best Ones

Po nas nie zostaje nawet krzyk pustyni !!


#1 2008-07-04 07:28:26

Goliash

Zbanowany

The Arthas

Dobra zebralismy smietanke z 3 sojuszy, mysle ze nadszedl czas zeby jeszcze sprobowac wyrwac najlepszych z The Arthas. Wczesniej w trakcie rozmow przed powstaniem sojuszu mial sie tym zajac Robert i pogadac z czlonkami TA ja mialem sie dogadac z PISI i Zbyszkiem no i jak widac Robert olal sprawe i czas chyba wziasc sprawe w nasze rece.
Pytanie 1. Zaprszamy ich wogole czy bedziemy walczyc?

Co myslicie na ten temat? Moim zdaniem mozna by sprobowac wyrwac ze 4-5 najlepszych i to chyba bez bawienia sie w podania bo raczej watpie aby np. Mesi zechcial je pisac.


A jesli chodzi o podania to jeszcze taki moj pomysl. Maniu zlikwiduj stan wojska w podaniach i napisz ze stan wojska przesylac do Ciebie, Tofika, Coyota lub mnie. Podania czytaja wszyscy i to nie jest dobre ze kazdy moze przeczytac stan ich woja. Ewentualnie daj mi modka na pozostale czesci forum to sie tym zajme.

 

#2 2008-07-04 08:17:43

Don Coyote

Gość

Re: The Arthas

Można spróbować wyszarpać im ich czołówkę. Już na forum unii czytałem, że biorą taką opcję pod uwagę, że będziemy próbować rekrutować najlepszych i tego się boją. Z tego co zdążyłem przeczytać zanim odcięli mi dostęp to np. są 100% pewni, że MESi jest nie do wzięcia.

Ostatnio edytowany przez Don Coyote (2008-07-04 12:40:55)

 

#3 2008-07-04 08:22:18

Maniu

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-28
Posty: 161
Punktów :   

Re: The Arthas

Mesi jest nie do wziecia, baldur jest gnojony przez drgawe.

Dzis dostałem wiadomość od messiego

Drgawa atakuje wciąż Baldura od nas.
Dopóki był bez sojuszu to mnie to nie obchodziło - co jakiś czas podyłałem Baldurowi tylko trochę defa.
Ale teraz jest u was - a większość z was to jakby nie było znajomi z uni gospodarczo militarnej.
Teraz muszę to powiedzieć - że albo Drgawa zostawi osoby od nas, albo my będziemy musieli zacząć was odwiedzać.
Mieliśmy wszyscy zawsze ze sobą spokój, ale jeśli ma to się zmienić to mi to nie przeszkadza - stać mnie na straty setek jednostek jak będzie trzeba, a reszta sojuszu dołoży mi się do tego - ale wolałbym żebyśmy dalej byli wobec siebie neutralni.
Daj znać czy wolicie żebyśmy się atakowali, czy wolicie żebyśmy mieli pokój, bo sojuszy do farmienia jest dużo.


Chca wojny moga je miec... mnie tez stac na setki wojska do straty. kolejki woja mam zapchane na nastepne 40h. Ba moge nawet wysylac biedniejszym dziesiatki tysiecy surowcow...

warianty sa 2 wojna albo wojna tofik nie przestanie niszczyc baldura i defa mesiego.

albo odrazu wojna albo tofik na tydzien przestaniesz atakowac my zabierzemy im 2-3 z czolowki i potem jazda.

Offline

 

#4 2008-07-04 08:38:13

PanJacek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 125
Punktów :   

Re: The Arthas

Nadawca: Baldur
Wysłane wiadomości: 03.07.08 16:06

Betreff:
kolego niechciał byś się jakoś dogadać?

Offline

 

#5 2008-07-04 08:39:25

PanJacek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 125
Punktów :   

Re: The Arthas

Obrońca : Baldur
Osada : Pomocna Dłoń     indian     cowboy     mexican
    Łucznik     Strzelec     Wojownik z tomahawk     Zwiadowca     Łucznik konny     Szturmowiec     Podpalacz     Ognista strzała     Wóz z ognistą wodą     Indiański osadnik     Farmer     Żołnierz     Traper     Strzelec wyborowy     Kowboj     Zawadiaka     Strzałowy     Kanonier     Wóz z whisky     Kowbojski osadnik     Poncho     Rewolwerowiec     El Mariachi     Odkrywca     Kabalieros     Konkwistador     Bombolero     Kanonier     Wóz z tequilą     Meksykański osadnik
Ilość:                                                                                                        40    33              3    3                   
Straty:                                                                                                         40    33              3    3                   
Grupy    Anzahl    Straty     Doświadczenie przed walką    Doświadczenie po walce     
El Mariachi     50    50     767        
El Mariachi     50    50     710        
Kabalieros     50    50     710

Offline

 

#6 2008-07-04 08:41:38

PanJacek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 125
Punktów :   

Re: The Arthas

a pro po wstrzymam sie na tydzien z atakami:) bo deffa postawili na jednej z 3 wiosek:) a moje wojo soie rozdrobnilo i troche stracilrem:)ale drgawa jest wysoko w offie:)

Offline

 

#7 2008-07-04 09:47:22

Goliash

Zbanowany

Re: The Arthas

ok to co robimy probujemy im kogos wyszarpac czy zostawiamy i szykujemy sie na wojenke

 

#8 2008-07-04 09:51:48

Maniu

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-28
Posty: 161
Punktów :   

Re: The Arthas

Ja jestem za tym by tofik dal baldurowi tydzien spokoju a w tym czasie wojo robic na maksa.

Wszystkich poprosimy o raporty i do konca tygodnia ile maja wybudowac wojska.

a potem to co misie lubia najbardziej:)

nie bierzemy od nich nikogo z 2 powodow. nie bedzie z kim sie bic i istnieje obawa zdrady jak w przypadku zbyszka ( a pro po prosze o wypowiedzenie sie w tej sproawie)

Offline

 

#9 2008-07-04 12:07:01

PanJacek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 125
Punktów :   

Re: The Arthas

zbyszek na szpiega to najlepsze co moze zrobic:)

Offline

 

#10 2008-07-04 12:10:02

Maniu

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-28
Posty: 161
Punktów :   

Re: The Arthas

ZBYSZEK OKAZAL SIE ZA GLUPI NA ATAKOWANIE FARMY A CO DOPIERO NA SZPIEGA...

NAPISALEM DO MESSIEGO ZE JAK JESZCZE RAZ BEDZIE NAM GROZIL TO SIE DOCZEKA....

POSTAIWLEM WARUNEK ZE ZOSTAWIMY BALDURA NA TYDZIEN I WROCIMY DO ROZMOWY A JAK NIE TO WOJNA... NAPISAL ZE OK..

MAMY TYDZIEN NA PRZYGOTOWANIE SIE DA ATAKU BO WOJNA I TAK BEDZIE... A ONI? NIECH MYSLA ZE MAJA SWIETY SPOKOJ

Offline

 

#11 2008-07-05 00:02:24

Goliash

Zbanowany

Re: The Arthas

Dobra powtorze to co juz napisalem w dyplomacji ale troche rozwine temat

Santa Anna dolaczyl do The Arthas. Napisalem do Mesi z wyjasnieniem ze koles jest bez woja i szuka schronienia i zeby go wypieprzyli bo nie chce wywolywac wojny ale nie wiem co zrobia ale ja napewno nie pozwole mu sie odbudowac bo bedzie sie mscil


O to odpowiedz Mesi:
"Ja i Baldur opuszczamy Artchas. Założyciel nie gra, zarządzanie sojuszu dostali jacyś dwaj nowi od tygodnia w sojuszu.
Weźmiemy ze sobą tylko kilku aktywnych graczy, a reszta..., to już ich sprawa.
Jak możesz to wstrzymaj się proszę z 2 dni - w tym czasie my już się przeprowadzimy i będziecie mieć wolną drogę.
A o tym koncie co pisałeś już podałem dalej - do nowego sojuszu nie wejdzie, więc będziesz sobie dalej bez problemu farmił."

Zaproponowalem że skoro opuszczaja w kilka osob to moze zamiast tworzyc nowy sojusz to dolacza do nas i bedziemy rzadzic na serwerze, a o to odpowiedz:

"To musimy sie zastanowic.
Jutro wieczorem (pozniejszym)bedziemy na raz w kilka osob to to obgadamy.
Na razie nie będę sam się za całą grupę wypowiadał "

I teraz jeszcze wycinek z forum Unii:

3 lip 08, 20:13
MESi: Mało ludzi wchodzi - nie dziwię się - to forum chodzi jak powalone. A przy okazji wiesza mi firefoxa
3 lip 08, 20:16
MESi: A co do przechodzenia - jak w TA będzie jak teraz(zero kontaktów-tylko Baldur się odzywa co jakiś czas- to nie wiem. Nie licząc liczby osób które nie grają już wcale, albo mają przyrost <10 pkt na tyd
4 lip 08, 10:10
shadow1234: Właśnie nie wiem czy nie będzie trzeba zrobić jednego wielkiego sojuszu z aktywnych graczy Unii, naprawdę mocny, który przeciwstawi się TBO, bo jeśli nie to oni będą rządzić
4 lip 08, 10:10
shadow1234: Na forum w grze u nas pisze najczęściej MESi, czasem Baldur, ja no i osoby które proszą o pomoc .. niektóych ani razu nie widziałęm od wstąpienia do sojuszu
4 lip 08, 10:11
shadow1234: no i też nie jest za dobrze chyba z Variohanem bo dużo osób pisze do mnie o przyjęcie do sojuszu (mimo, że nie mam na to wpływu) bo VAriohan się nie odzywa...
4 lip 08, 14:09
Scyzor: ja jestem za tym jednym wielkim sojuszem
4 lip 08, 14:09
Scyzor: a i gadalem z the beatles tez maja kilku dobrych graczy i sa razem z nami

Tak wiec albo ktos do nas dolaczy w co osobiscie watpie albo powstanie nowy sojusz z pozostalych mocnych graczy

 

#12 2008-07-05 00:42:04

Don Coyote

Gość

Re: The Arthas

Proponowałbym molestować czołówkę, żeby wstąpiła jednak do nas. Bo tak naprawdę to tylko oni się jeszcze liczą. Z całej Unii możemy w tydzień zrobić farmy. Jeżeli założą nowy sojusz no to niestety ale będziemy musieli ich od razu zjechać i nie dać się rozwinąć, bo paktu o nieagresji to raczej z nimi nie podpiszemy

 

#13 2008-07-05 00:55:52

Goliash

Zbanowany

Re: The Arthas

no dokladnie skoro jest ich teraz kilku to zwerbowac co sie da ale mysle ze moga jednak zdecydowac sie na samodzielnosc

 

#14 2008-07-05 11:23:16

Maniu

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-28
Posty: 161
Punktów :   

Re: The Arthas

mesi i draco utworzyli desert scream... no to mamy kogo jechac zanim ktos od nas przejdzie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dbnet.pun.pl www.mysticarmy.pun.pl www.ninjanarutogra.pun.pl www.broken-dreams.pun.pl www.anubar.pun.pl