TBO- The Best Ones

Po nas nie zostaje nawet krzyk pustyni !!


#1 2008-08-09 08:47:54

Goliash

Zbanowany

Dzieki za gre

Z przykroscia musze wam powiedziec ze koncze gre.
Powodow jest conajmniej kilka a dzisiejsza strata woja tylko ja przyspieszyla bo myslalem juz o niej od kilku dni ale myslalem ze jeszcze dociagne do ataku na mesiego lub mojego urlopu. Jednak po dzisiejszym ataku juz mi sie nie chce odbudowywac tym bradziej ze mam juz male awanturki z zona o komputer bo ponad 90 wiosek na plemionach zajmuje sporo czasu a tam jestem bardziej zaangazowany w gre.
W pracy tez juz mi sie zaczely robic pewne zaleglosci i musze wyluzowac bo zycie w realu jest wazniejsze.
Konto zostawiam do waszej dyspozycji.
Login Goliash, haslo zmienilem na wildguns zrobcie co uwazacie za sluszne. Wczoraj przed awanturka z zona kupilem 200 samorodkow wiec macie tam do dyspozycji 176 mysle ze warto wykorzystac.
Mialem zastepstwa za Shreda ktory raczej tez nie wroci. Jak cos to piszcie do niego na pw na forum znalazl prace na wakacje i bywa sporadycznie na necie na WG sie nie loguje od czsu do czasu pojawia sie na forum.
Jego login to Shred, haslo gryzek.


Powodzenia w dalszych grach mam nadzieje ze jeszcze sie gdzies spotkamy. Za tydzien zmykam na urlop i plemiona chyba tez zakoncze. Ale z ekipa z plemion przymierzamy sie do powortu po wakacjach gdzies w pazdzierniku na nowym swiecie o ile sytuacja pozwoli

Dzieki za gre
Narka
Goliash
Wojciech Królikowski

 

#2 2008-08-09 10:25:57

PanJacek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 125
Punktów :   

Re: Dzieki za gre

no szkoda i to bardzo;/ postaram sie ciebie odbudowac i pojechac mesia.....

Offline

 

#3 2008-08-09 14:40:52

Don Coyote

Gość

Re: Dzieki za gre

No cóż Wojciechu, tak bywa
Trzymaj się w realu i powodzenia.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fifaworld.pun.pl www.maciejkowewzgorze.pun.pl www.kgbgniezno.pun.pl www.pseteamcoduo.pun.pl www.fifacontinental.pun.pl