TBO- The Best Ones

Po nas nie zostaje nawet krzyk pustyni !!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-12-15 18:57:36

Losiu

Moderator

5398752
Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 133
Punktów :   

Zmiana władzy

A wiec sie wypowiadajcie.

Offline

 

#2 2008-12-15 19:04:19

Losiu

Moderator

5398752
Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 133
Punktów :   

Re: Zmiana władzy

No własnie, widzialem ze ktos zalozy temat i bedzie cisza.

Offline

 

#3 2008-12-15 19:08:43

nicoll

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 19
Punktów :   

Re: Zmiana władzy

Ja zacytuję KEROGERGa bo jego wypowiedz jest odzwierciedleniem tego co sama myślę a lepiej bym tego nie potrafiła ująć:"brak "wodza" w dłuższej perspektywie jest destrukcyjny dla sojuszu"

i albo Maniu ( mam na myśli naszego Mania a nie sita) poświęci trochę czasu albo niech wyznaczy zastępstwo. Zastępstwo ma sie rozumieć wybrane większością głosów a nie zastępcę samozwańca ...

Offline

 

#4 2008-12-15 19:13:28

Losiu

Moderator

5398752
Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 133
Punktów :   

Re: Zmiana władzy

a wiec wybierzmy takiego kogoś

Offline

 

#5 2008-12-15 19:14:59

cotons

TBO

Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2008-09-02
Posty: 17
Punktów :   

Re: Zmiana władzy

Cisza będzie bo w sojuszu nikogo nic nie interesuje (poza małą garstką ludzi) no chyba że każdy z tych co się udzielają mają po 4 konta i dlatego tylko oni się wypowiadają.
Co do bobka to był dobry gracz do czasu kiedy dostał bana - jak z niego wrócił to coś mu się popierdoliło bo tylko chciał kasować konto albo odejść z sojuszu.
Jeżeli chodzi o władze to uważam, że jest dobra lecz mało aktywna więc proponuję aby dołożyć kogoś do władających i po problemie - tylko aby ten ktoś chciał i miał na to czas i dobrze by było aby miał z resztą władzy jakiś kontakt i w bardzo ważnych sprawach decyzję podejmowali wspólnie nawet poza WG. Jak dla mnie nawet mogą spotykać się przy piwie w knajpie w Los Angeles.

Zastanawia mnie tylko ilu członków TBO wypowie się w tym temacie swoim zdaniem, a nie przytakując innym.

Ostatnio edytowany przez cotons (2008-12-15 19:16:10)

Offline

 

#6 2008-12-15 19:41:57

Maly-Bonk

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-06-29
Posty: 65
Punktów :   

Re: Zmiana władzy

Zanim zaczniemy/zaczniecie cokolwiek zmieniać/wybierać powinniśmy poczekać na aprobatę i decyzję Mania w tej sprawie. Z drugiej strony jest to raczej przesądzone.

Ktoś powiedział że nie ma w sojuszu dyktatury (nie pamiętam kto i nie chce mi się szukać bo sporo tego dzisiaj było) i w związku z tym powinniśmy o ważnych sprawach decydować wspólnie, a taką sprawą jest teraz bycie w sojuszu moje lub Łosia. Nie zamierzam przejmować żadnej władzy, ani zakładać nowego sojuszu (jak przegram) bo po prostu nie czuję się na siłach. Nie mam też zamiaru oskarżać więcej Łosia że jest szpiegiem czy coś w tym stylu, bo dowodów na to nie mam, ale (nie będę się odnosił do honoru, dumy, etc) nie chcę po prostu dłużej grać/być w jednym sojuszu z Łosiem, więc proszę jeśli to możliwe o rozpisanie ankiety czy coś w tym stylu który z nas powinien opuścić sojusz. Wiem, że najlepiej byłoby odejść tak jak Bobek, ale co dalej ? Kto będzie następny ? Za długo tu jestem w TBO (Łosiu też) aby po prostu tak sobie odejść. Stąd moja decyzja i prośba o tą ankietę.

Offline

 

#7 2008-12-15 19:43:02

PanJacek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 125
Punktów :   

Re: Zmiana władzy

a wiec nie samo zwanca kolezanko ale ja z maniem goliashem i coyote zalozylem ten sojusz wiec wypraszam sobie samo zwanca zawsze go zastepowalem no ale jak pisalem nawet na forum nie tylko w grze jako maniu to moje decyzje byly wiazace ale jak jzu pisalem od siebie kazdymial wyjebane!!

carlos byl mianowany rekrtuantem i tez ma pelne prawa ma nr telefonu do mania i ma kontakt sms z nim...

Offline

 

#8 2008-12-15 19:48:56

PanJacek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 125
Punktów :   

Re: Zmiana władzy

ty jestes zadlugo i szkoda ci odejsc a wymagasz zeby ludzie wyzucili losia bez dowodow jakich kolwiek tylko dlatego ze tak chcece... no spoko jak zdecyduje wiekszosc tak bedzie ale jak znam zycie beda moze max 2 glosy w tej ankiecie bo reszta powie ze chce zeby zostali obaj

Offline

 

#9 2008-12-15 19:58:58

Maly-Bonk

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-06-29
Posty: 65
Punktów :   

Re: Zmiana władzy

Niczego nie wymagam, tylko proszę o ankietę , ale jeśli też Tobie przeszkadzam w dyktaturze, której rzekomo nie ma to już nie róbcie tej ankiety, odejdę sam. W końcu jak piszesz to WASZ sojusz, a ja myślałem że sojusz tworzymy my wszyscy.

Offline

 

#10 2008-12-15 20:01:12

PanJacek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 125
Punktów :   

Re: Zmiana władzy

heh nie solabija mnie dyktatura mowi kto go zakladal bo co niektorzy zazucami mi jakies samozwanstwo! juz robie ankiete wegle zyczenia

Offline

 

#11 2008-12-15 20:12:50

nicoll

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 19
Punktów :   

Re: Zmiana władzy

Widzisz Panie Jacek, kogoś wyzywasz od cepów a sam nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Ja nie pisałam że Ty jesteś samozwańczym zastępcą (ciekawe czemu od razu myślałeś że o tobie mowa?)Mnie chodziło o wybór zastępcy a nie że sam ktoś siebie ot tak takowym ogłosi.... tym bardziej że nie nie znam dziejów TBO, kto odszedł i czemu,kto jest czyim bratem itp. Dopiero teraz pewnych rzeczy się dowiaduję a i pewnych rzeczy sama domyślam

Ostatnio edytowany przez nicoll (2008-12-15 20:15:02)

Offline

 

#12 2008-12-15 20:46:50

Grzyby

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-06-29
Posty: 69
Punktów :   

Re: Zmiana władzy

Dokładnie to samo co napisałem w grze.

Zastanów się trochę toffik/Jacek. Nie jesteś tu bogiem któremu wolno obrażać i wyzywać wszystkich dookoła. Pohamuj się.
Bo dla mnie to zwyczajne lekceważenie innych i ..... dziecinada. Tak - właśnie dziecinada.

A jak nie potrafisz, to wg mnie w najmniejszym stopniu nie nadajesz się do zarządzania ludźmi w tym soju. Nawet jako zastępca.

Offline

 

#13 2008-12-15 21:11:59

cotons

TBO

Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2008-09-02
Posty: 17
Punktów :   

Re: Zmiana władzy

Napiszę jak najkrócej.
Grałem kiedyś w Traviana i byłem w niezłym jak na początek sojuszu, ale przez gatki takie jak dzisiejsze w TBO zostałem wyrzucony z sojuszu lub sam odszedłem (nie pamiętam jak to dokładnie było). Do sojuszu miałem wgląd nadal przez konto mojego kumpla z pracy (zresztą ja go tam wciągnąłem) i widziałem co się dzieje. Znalazłem sobie nowy sojusz i dobrze mi się żyło. Pewnego dnia sitując kumpla zobaczyłem, że ktoś chce oddać konto. Jako kumpel napisałem żeby mnie je oddano bo mój brat chce grać ale nie chce zaczynać od zera (oczywista ściema nawet koleś o tym nie wiedział na początku bo tak szybko sprawę załatwiłem) po krótkim czasie narobiłem w sojuszu takiego zamieszania, że byłem jedynym mającym jakąkolwiek władzę sojuszu i ten sojusz rozwaliłem. Zaznaczę sojusz miał szansę na top 10 w rankingu i był bardziej zgrany niż nasz obecnie.

Zrobicie co chcecie, kto odszedł to odszedł ale pamiętajcie jedno tych co z nami już nie ma nie należy dopuszczać ani do sitowania kontami ani do wiadomości co się dzieje w sojuszu. Przyjmijmy, że bobek ma wejście do naszego sojuszu przez jakieś konto gracza, ze złości (bo ja też robiłem to ze złości i zawiści) w tym czasie i rozłamie jaki panuje w naszym TBO gdy większość z was chce nowych władz, a on zdobędzie podstępnie tę władzę …. Dalej chyba nie muszę pisać co będzie …. Nic nie będzie a na pewno TBO nie będzie.

Zaznaczam w powyższym tekście bobek jest przykładem to może być każdy z nas z urażoną dumą.

I niech nikt nie pisze, że to jest niemożliwe. Kiedyś być może skłócenie TBO było niemożliwe.

Ja  dzisiaj wiem Travian, S5, sojusz RED – przestał istnieć z takiego błahego powodu jaki zaistniał dzisiaj u nas (kłótnia tam dotyczyła, że ja niby nikomu nie pomagał a rozpętał ją gość, który miał osadę o dwa pola odemnie i połowa mojego woja stała u niego – ponoć wysłałem za późno).

Zmiana władzy jest błędem i pozostawcie ich na dawnych miejscach. Logiczne jest dołożenie kogo im do pomocy, ale to wszystko.

Jestem też za powołaniem (logicznie i z umiarem) nowych graczy do sojuszu oraz założeniem akademii i w tych kwestiach prosił bym o głosowanie – a osoby mówiące nie niech to umotywują. Pamiętajcie w tego typu grach akademie zawsze miały sens i dawały dobrych członków do sojuszu. Oczywiście akademia musi się rządzić własnymi prawami i nie może mieć wglądu w sprawy głównego sojuszu.

Pomyślcie o tym co tu napisałem i nie przekreślajcie od razu mojego zdania.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.soulsocietylife.pun.pl www.venuria.pun.pl www.fizjoterapiant.pun.pl www.forumsamsunggalaxymini.pun.pl www.reggae.pun.pl