TBO- The Best Ones

Po nas nie zostaje nawet krzyk pustyni !!


#1 2008-11-04 11:54:06

PanJacek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 125
Punktów :   

Polacznie z sssss

kazdy w tym dziale musi sie wypowiedziec co otym mysli i otwarcie kto jakich graczy nie widzi u nas w sojuszu!!

Offline

 

#2 2008-11-04 13:34:10

Grzyby

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-06-29
Posty: 69
Punktów :   

Re: Polacznie z sssss

Jak pisałem wczoraj jestem przeciwny zarówno zmianie nazwy jak i połączeniu.
Czemu? Ano tak:
1. Najwięcej na akcji bunkier (kolejnej) skorzystają Seniorzy - dowiedzą się że łatwo to zgrać i przeprowadzić oraz zdobędą spore doświadczenie - a potem część z nich założy i tak nowy sojusz.
2. Jako osoby nowe w akcji bunkier pewnie nie narobią tyle mięsa armatniego co my - bo my wiemy że to działa. Czyli my zrobimy ile kto da radę a oni pewnie niezbędne minimum.
3. Z kim nie dajemy sobie rady że nam potrzebny sojusz? Uważam że dajemy sobie radę.
4. Myślicie że oni polecą rozbijać bunkry nad którymi my się zastanawiamy? Bardzo wątpię.
5. Sporo ludzi jest w TBO tylko dlatego, że nie mieliśmy sojuszy i każdy mógł grać bez ograniczeń. A teraz - w jakimś sensie - to rozwalamy. Efektem są deklaracje ludzi o odejściu.

Są pewne plusy tego połączenia, jak np. szybsze zniszczenie mocnych wrogów - LM czy TBR, ale jak uczy doświadczenie zawsze sojusze się rozpadają i tworzą się z nich nowe. Tego chciałbym jak najdłużej uniknąć, a na pewno doszłoby do takiego rozpadu TBO w przypadku braku mocniejszych przeciwników.

Takie jest moje zdanie na temat ewentualnego połączenia z Seniorami. Nie widzę w tym momencie argumentu  który byłby mocny - ZA połączeniem.

Offline

 

#3 2008-11-04 13:44:12

Losiu

Moderator

5398752
Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 133
Punktów :   

Re: Polacznie z sssss

Jeżeli chodzi o kojeny bunkier to ma on/miał by odbyć sie bez seniorów. A w kolejnych edycjach to by sie zobaczyło

Offline

 

#4 2008-11-04 14:27:31

Losiu

Moderator

5398752
Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 133
Punktów :   

Re: Polacznie z sssss

Wypowiadałem sie już za i przeciw połaczeniu. I sam sie troche skołowałem. Ale wreszcie trzeba napisać cos porzadnego. Najgorsze to że termin sprzeciwów był do wczoraj chyba do 9 wieczorem, i żaden sprzeciw nie został wysłany do Mania. A gdy trzeba było zaczać myśleć nad zmiana nazwy sojszu to tyle osób sie sprzeciwiło że sam sie tego nie spodziewałem. Napisze pare podpunktów odnośnie przejścia Ssss do nas:

1.NAZWA. Najwiekszy minus jest taki że Ssss zarzadali zmiany nazwy i tagu sojuszu. Co jest dla mnie troche niezrozumiałe, ponieraż mieli wstąpić do TBO. Nie było mowy o żadnej fuzji, bo zara pewnie to z tego wyjdzie.

2.WOJNY/WROGOWIE. Trwały wojny miedzy nami, choć od czasu gdy mowa jest o przejsciu Ssss do nas, wojny ucichły. Ale przecierz sie nie nudzimy, wrecz przeciwnie bo jest wiekszy zapierdol z TBR i LM, niż wcześniej był z Ssss. Lącząc sie napewno łatwiej bedzie nam zwalczyć wrogów w postaci wyżej wymienionych sojuszów. Czy po ich pokonaniu bedzie z kim walczyć ?? To pytanie daje dużo do myślenia, bedzie możliwość że sie podzielimy, ale czy to jest przesądzone ?? Zawsze znajdzie sie ktoś do prowadzenia wojny. Obecnie mamy tyle wrogów że starczy ich nam spokojnie do wakacji A do tego czasu powstaną nowi:P Wiec nie wiem czy to powód by z nimi sojuszu nie zawierać.

3.ZGRANIE. Powiekszy sie krąg członków, łatwiej bedzie o szpiega. Chodzi mi o to że jeżeli nie przyjmiemy Goliasha oraz dymka105 napewno beda dostawali wiadomości odnośnie tego czy bedziemy podejmowali jakieś kroki w ich kierunku. Wiec jeżeli bedziemy coś w tym kierunku działać trzeba bedzie to utajniać przed Ssss. Z czasem i tak sie pewnie z nimi zgramy, a najlepiej widoczne bedzie to przy grupowych akcjach. Ładna akcja miała miejsce na s1. Indianin miał 9 osad. Ponad 100k offa. Ale hujnego soja. No a wiec FEN najlepszy sojusz na tamtym serwerze, zrobili atak w którym gościu stracił 6 osad i zostały mu 3. Wszystko odbyło sie w jedna noc. FEN ma tyle ludzi co my byśmy mieli po połaczeniu z Ssss. A wiec otworzy nam to drzwi na przeprowadzanie choć by takich akcji. Nie mówie że w obecnym momencie czegoś takiego byśmy nie zrobili, ale uważam że w wiekszym gronie bedzie to łatwiejsze bo zawsze ktoś bedzie osłaniał nam plecy. Może jest to teksy z masówek, ale ileść też sie ilczy, a w tym wypadku jest ona połaczona z jakościa. Wiec uwarzam że wieksza ilosc czlonkow nam niezawadzi, choć na poczatku moze nie być łatwo.

Myśle że PRZEJŚCIE graczy Ssss do nas nie wyjdzie nam wcale na złe wiec myśle że do połaczenia powinno dojść.

Co do Kaliego, uwarzam tak jak napisał Jacek, że zachowałeś sie troche nie fair wobec sojuszu. Bo każdy miał/mógł wypowiedzieć sie na temat tego co jest zaplanowane. A ty tu nagle wyskakujesz że jak tak to odchodzisz. I gdzie tu zgrania ?? Przemyśl jeszcze raz to co napisałeś bo według mnie nie jest to powód by nas opuścić, tymardziej że jesteś W TBO bardzo długo i uwarzm że takie działanie nie powinno Cie do nas tak odrazu zniechecać. Jeżeli nie chcesz kogoś to napisz kogo, a Maniu napewno to uwzgledni.

Co do zdrajców to został tylko Goliash. A jak już to byli oni naszymi wrogami, i nie widziałem aż takich utarczek pomiedzy obecnymi gracami. Bo z tego co pamietam to tych co najbardziej nie lubiliśmy to już nie grają ( MESi, vokal)

Tyle odemnie może o czymś zapomniałe, to dodam to w nastepnym poście

Offline

 

#5 2008-11-04 15:07:18

PanJacek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 125
Punktów :   

Re: Polacznie z sssss

carlos sie nameczyl ale napisal bardzo dobry tekst:) rozchodzi mi sie o przyszlosc teraz ok kazdy sojusz pojedziemy i to w jednym tygodniu nawet wszystkie na raz ale.. jak pomyslicie ze oni sie rozwijaja troszke wolniej od nas i u nich przyrost w 1 miesiacu na gracza to nie 3 osady jak u nas tylko przykladowo 2 to biorac pod uwage ich liczbe zobaczcie co bedzie za 6 miesiecy beda mieli wiecej osad od nas i pewnie beda silniejsi z nas moze < nie musi> zrobic sie takie CSA wszyscy pamietamy jak z nimi walczylismy bo9 byli tak samo mocni jak my a tbo jak utworzylismy to tez nie bylo z kim walczyc bo wszyscy najmocniejsi u nas byli a teraz patrzcie na top 20 max 5 graczy tam mamy ....

akcje bedziemy przeprowadzac wiadomo utajnione na graczy ktorzy wiemy ze moga dostac od nich informacje.

co do zmiany akcji tez mi szkodo tracic tak dobra marke ale zapowiedzielismy sss ze u nas nie bedzie sojuszy dalej bedziemy jezdzic po wszystich i oni tez tego chca dlatego chca sie laczyc:)   jak juz proponowalem moze byc nazwa TBO&SSSS nie stracimy marki a jak bedziemy chcieli sie dzielic to zawsze mozna wrocic do samego tbo

Offline

 

#6 2008-11-04 15:21:46

Losiu

Moderator

5398752
Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 133
Punktów :   

Re: Polacznie z sssss

mi sie nie podoba towja propzycja (niestety)

Offline

 

#7 2008-11-04 15:25:40

Grzyby

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-06-29
Posty: 69
Punktów :   

Re: Polacznie z sssss

Panowie - nie przekonaliście mnie.
Nie trafia do mnie argument że szybciej pokonamy wrogów - ja nie mam blisko siebie nikogo z Seniorów.

Za to padł tutaj wyśmienity argument przeciwko takiemu połączeniu - możliwość szpiegowania.
Sorry ale nie wyobrażam sobie dzielenia się informacjami z wybranymi osobami, czy pisania na np. 2 różnych forach (oficjalnym TBO&Sssss i tym).

Nie jestem totalnie na nie - po prostu pokazuję gdzie mogą być problemy.
A tych będzie raczej sporo.

Offline

 

#8 2008-11-04 16:11:03

Maly-Bonk

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-06-29
Posty: 65
Punktów :   

Re: Polacznie z sssss

Z waszych wypowiedzi wnioskuje ze najlepszym rozwiazaniem byloby przyjecie Coyota i kilku wybranych graczy pod szyld TBO a nie zadne polaczenie , fuzja itp. ...a reszta graczy ssss pewnie dolaczy do ZA TBR lub zaloza nowy sojusz i po temacie. Sorki za literowki ale w pracy nie mam polskiej klawiatury.

Offline

 

#9 2008-11-04 16:42:23

Losiu

Moderator

5398752
Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 133
Punktów :   

Re: Polacznie z sssss

O i to stwierdzenie mi sie podoba. Ja też byłem tego zdania, lecz z tym może być problem ponieważ Ssss nie chca zabardzo sie dzielić, chyba ze Maniu jeszcze pogada z Coyotem.

Offline

 

#10 2008-11-04 19:04:24

cotons

TBO

Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2008-09-02
Posty: 17
Punktów :   

Re: Polacznie z sssss

Ja jestem za "połączeniem" pod kilkoma warunkami:

1 nie zmieniamy nazwy
2 zabieramy z ssss tylko tych graczy, którzy nam pasują, a resztę z tego sojuszu bezwzględnie zerujemy aby znikła z WG
3 każdy kto będzie chciał się wyłamać z TBO bezwzględnie zerujemy - przejmujemy i kończy grać na WG

Ogólnie podsumowując nie łączymy się z ssss tylko przejmujemy ich najwartościowszych graczy i wcielamy do TBO

Offline

 

#11 2008-11-04 21:53:51

Tito Larriva

TBO

Zarejestrowany: 2008-07-16
Posty: 7
Punktów :   

Re: Polacznie z sssss

ja nie odpisałem na wiadomość Mania bo zrozumiałem że mamy zawrzeć tylko pokuj, więc takie pytanie tylko postawię czy ich (nie wliczając tych z top 20 offa) wartość bojowa jest porównywalna z naszą? uważam że niektórzy np pablo dolero kiszą tylko defa (co napewno się przyda) ale nie jest pełni zgodne z polityką terroru jaką prowadzi TBO . Dlatego też nie chciał bym zmiany nazwy. Decyzję pozostawiam szefostwu
Pozdro

Offline

 

#12 2008-11-05 18:23:52

womir

Zbanowany

3801430
Skąd: Jasło :)
Zarejestrowany: 2008-09-18
Posty: 18
Punktów :   

Re: Polacznie z sssss

Nie mam nic przeciwko połączeniu- jestem za. Podobała mi się wypowiedz Carlosa i Pana Jacka gdyż odzwierciedlają moje zdanie. A Cotons dobrze podkreślił - Ci co od nas później odejdą (chodzi o tych z ssss) zerujemy!!!

Offline

 

#13 2008-11-05 18:35:41

PanJacek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 125
Punktów :   

Re: Polacznie z sssss

nie tylko z sss:) od nas tez jak ktos odchodzi bedzie zerowany

Offline

 

#14 2008-11-06 16:02:30

Pabi21

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-10-29
Posty: 28
Punktów :   

Re: Polacznie z sssss

jestem za zerowaniem graczy ktorze rezygnuja z sojuszu TBO he he

Offline

 

#15 2008-11-21 21:12:48

Maly-Bonk

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-06-29
Posty: 65
Punktów :   

Re: Polacznie z sssss

... i co tym połączeniem....będzie nie będzie ? ....nie wiadomo jak się zachowywać wobec niektórych graczy Seniorów i ich akademii, a nie ukrywam że dłuższe stanie w "rozkroku" nie sprzyja komfortowej sytuacji ...bo jak wiadomo mamy różne położenia na mapie i różnych sąsiadów (kumatym nie trzeba wyjaśniać o co mi chodzi)

Offline

 

#16 2008-11-21 21:57:46

Losiu

Moderator

5398752
Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 133
Punktów :   

Re: Polacznie z sssss

Sam jestem ciekawy czy dojdzie do polaczenia. Nie ma Mania i raczej ten temat jest narazie zamkniety po to on komunikował sie z Coyotem w tej sprawie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bforc3.pun.pl www.liceum.pun.pl www.asgmalbork.pun.pl www.fms-gdansk.pun.pl www.heksa.pun.pl