TBO- The Best Ones

Po nas nie zostaje nawet krzyk pustyni !!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-08-04 10:47:14

Maniu

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-28
Posty: 161
Punktów :   

Zorganizowana akcje na Misia

Planujemy z tofikiem przeprowadzi duza akcje na mesiego wraz z przejeciem jego wioski.

Mam nadzieje ze to go troche ostudzi.

na ta chwile mamy jakies 90 grup szturmowcow. wystarczy to w zupełności do rozwalenia bunkra jaki ostatnio postawił. jednak trzeba przewidziec jeszcze wieksze klopoty dlatego szukamy chętnych.

Co na to nasza rada plemienia?

Goliash, Don Coyote przylączacie się?

Offline

 

#2 2008-08-04 12:20:17

Goliash

Zbanowany

Re: Zorganizowana akcje na Misia

Chetnie tylko napiszcie kiedy zebym sie albo odbudowal albo nie atakowal gdzie indziej, moje glowne sily na dzisiaj maja po 30 szt w grupach do jutra sie odbuduje wiec napiszcie na kiedy i na ktora godzine i ktora wioche bo trzeba czasy policzyc zeby za bardzo w nocy nie wstawac .

 

#3 2008-08-05 08:57:20

Don Coyote

Gość

Re: Zorganizowana akcje na Misia

Witam. Sory panowie, że dopiero odzew dzisiaj - wczoraj cały dzień w rozjazdach a po powrocie okazuje się, że w domu jakiś wirus i brak możliwości korzystania z kompa
Powiem krótko - jeżeli chodzi o mesia jestem ZA Tylko do rozwiązania problemu z kompem ataki tylko z pracy a po powrocie do domu brak możliwości obrony przy ewentualnym odwecie

 

#4 2008-08-05 09:17:09

Maniu

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-28
Posty: 161
Punktów :   

Re: Zorganizowana akcje na Misia

na ta chwile zbieramy wojska. ja nabijam punkty doswiadczenia i chcemy mu zrobić wjazd na chate z wozami dopiero z niedzieli na poniedzialek

Offline

 

#5 2008-08-05 10:23:17

PanJacek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 125
Punktów :   

Re: Zorganizowana akcje na Misia

tylko jak to zrobisz jak jedziesz w pt do gda a tam neta nie ma
?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ninjanarutogra.pun.pl www.anubar.pun.pl www.mysticarmy.pun.pl www.dbnet.pun.pl www.xxhogwartxx.pun.pl