TBO- The Best Ones

Po nas nie zostaje nawet krzyk pustyni !!


#1 2008-12-16 17:49:57

PanJacek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 125
Punktów :   

CZłonkowie zarzadu

tutaj kazdy sojusznik pisze kandydatury na czlonkow zarzadu oraz liczbe czlonkow zarzadu jaka chcecie miec

Offline

 

#2 2008-12-16 19:11:43

cotons

TBO

Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2008-09-02
Posty: 17
Punktów :   

Re: CZłonkowie zarzadu

4 osoby myślę że wystarcza:

MANIU
PanJacek
Kalibula
Azagoth

no chyba że komuś za mało to jeszcze
KEROGERG

Offline

 

#3 2008-12-16 19:21:36

PanJacek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 125
Punktów :   

Re: CZłonkowie zarzadu

tak samo tylko bezemnie bo ja juz niehcce sie tym zajmowac

ale popieram + kerogerg womir i cotons

Offline

 

#4 2008-12-16 20:01:57

Losiu

Moderator

5398752
Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 133
Punktów :   

Re: CZłonkowie zarzadu

ja widzial bym w zarzadzie jeszcze tomka o ile bedzie chcial

Offline

 

#5 2008-12-16 20:19:58

nicoll

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 19
Punktów :   

Re: CZłonkowie zarzadu

Azagoth> Chyba rzadko bywa na forum. Ja będąc codziennie jakoś rzadko go tu widuję no ale cóż.. sytuacja znana od wieków - jeśli ktoś nie mógł rządzić to obstawiał się ludzmi którzy mogli i robili to co on chciał.
Osoby które widziałabym na tym stanowisku odeszły więc ja nie mam swojej kandydatury i wydaje mi się że terazniejszej sytuacji nic już nie wyleczy

Offline

 

#6 2008-12-16 22:03:17

PanJacek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 125
Punktów :   

Re: CZłonkowie zarzadu

heh gdybym chcial bym rzadzil ale ze nie chce to nie rzadze i nie musze sie obstawiac ludzmi rownie dobrze dam sobie rade w pojedynke jak ci bardzo przeszkadzam chcielismcie zmiany a teraz jak ja robimy to marudzicie ze cos nie tak....
jesli nic nie jest w stanie tej sytuacji uratrowac to poco ja ciajnac

Offline

 

#7 2008-12-16 22:09:16

Tito Larriva

TBO

Zarejestrowany: 2008-07-16
Posty: 7
Punktów :   

Re: CZłonkowie zarzadu

Ja proponuję Womira, Azagotha ,Cotonsa ponieważ wydaje z tego co zdołałem odczytać mi się że dogadali by się ze sobą bez niepotrzebnej pyskówki. Uważam tez że Jacek też był by odpowiedni.
- Przecież członek rady to nie wódz naczelny i nie musi ogarniać wszystkiego naraz a doświadczenie już w tej dziedzinie jakieś masz.

Offline

 

#8 2008-12-17 00:08:34

nicoll

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 19
Punktów :   

Re: CZłonkowie zarzadu

tak, owszem marudzimy że coś nie tak bo dobrzy gracze przez wasz bajzel odeszli i nie mów że nie chcesz rządzić a tym bardziej że tego nie robisz...

Ostatnio edytowany przez nicoll (2008-12-17 00:09:22)

Offline

 

#9 2008-12-17 06:58:41

Losiu

Moderator

5398752
Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 133
Punktów :   

Re: CZłonkowie zarzadu

heh nicoll po co wogule wspominac tych co odeszli ? To on chcieli przejać wladze, ale że nieumieli tego zrobic normalnie tylko kombinowali cos na boku to byl ich blad. A jak by Ci pasowały ich rzady to teraz maja swoj sojusz, a drzwi masz przecierz otwarte.

I jak odejdziesz przez tego posta to wiedz że wcale nie bede zalował, jak by niepatrzeć to po tym co piszesz mam podstawy by stwierdzic ze trzymasz ich strone.

A Jacek jak pisał że nie chce zadzic to niechce, ale chyba niespodziewałaś sie ze teraz wruca trzej muszkieterowie i przejma wladze bo to by bylo nienormalne, nasz sojusz nie jest liczny i nie ma zaduzego wyboru, a kogos kto jest od niedawna napewno nie mozna dopuscic do wladzy.

Offline

 

#10 2008-12-17 08:16:58

Pabi21

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-10-29
Posty: 28
Punktów :   

Re: CZłonkowie zarzadu

Losiu napisał:

heh nicoll po co wogule wspominac tych co odeszli ? To on chcieli przejać wladze, ale że nieumieli tego zrobic normalnie tylko kombinowali cos na boku to byl ich blad. A jak by Ci pasowały ich rzady to teraz maja swoj sojusz, a drzwi masz przecierz otwarte.

I jak odejdziesz przez tego posta to wiedz że wcale nie bede zalował, jak by niepatrzeć to po tym co piszesz mam podstawy by stwierdzic ze trzymasz ich strone.

A Jacek jak pisał że nie chce zadzic to niechce, ale chyba niespodziewałaś sie ze teraz wruca trzej muszkieterowie i przejma wladze bo to by bylo nienormalne, nasz sojusz nie jest liczny i nie ma zaduzego wyboru, a kogos kto jest od niedawna napewno nie mozna dopuscic do wladzy.

Losiu i po co takies slowa odejdziesz ale ja nie bede zalowal... super podejscie zamiast przekonywac zeby zostac to ty tak piszesz

Offline

 

#11 2008-12-17 11:57:12

womir

Zbanowany

3801430
Skąd: Jasło :)
Zarejestrowany: 2008-09-18
Posty: 18
Punktów :   

Re: CZłonkowie zarzadu

Łosiu mam do Ciebie szacunek bo mi ogromnie pomogłeś, ale widze że Tobie nie zależy na pozostałych graczach- z resztą twoje odpowiedzi na to wskazują

"...a drzwi masz przecież otwarte"

Dla mnie najważniejszym celem jest powrót tych co odeszli bo przez Twoje zamieszanie odeszli przede wszystkim- nie potrafisz normalnie porozmawiać jeśli chodzi o głupią grę ( już widzę co by się działo jeśli byście razem gdzieś z Bobkiem np pracowali. ) tylko jeździsz po każdym. Opanuj się trochę bo w ten sposób nic nie zdziałasz. Zaraz przez to odejdą następni a to nie o to chodzi. Mamy tworzyć wspólną zgraną ekipę a nie krytykować się nawzajem. Ostatnio brakuje zgrania w tym sojuszu i wzajemnego szacunku. Jeśli tak dalej pójdzie to odejdę i ja bo chce czerpać radość z gry a nie kłócić się między sobą.

Offline

 

#12 2008-12-17 14:08:44

Losiu

Moderator

5398752
Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 133
Punktów :   

Re: CZłonkowie zarzadu

Womir nie wiem czy ciebie niewtajemniczyli, ale oni wszystko ustalili miedzy soba, i zapewne bylo tez w planach to ze jak sie nie da przejac wladzy to tworza nowy sojusz, przecierz to jest logiczne ze jeszcze zara pojdzie nicoll a Pabi moze zostanie po to by nas szpiegować. Nie trzeba tu nadniczym rozmyslac, szukali tylko zadymy by wrazie czego miec powod do odejscia i to tyle. I juz odchodza a nie se ida. Juz pisalem ze za nikim nie bede plakal

Offline

 

#13 2008-12-17 16:11:22

nicoll

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 19
Punktów :   

Re: CZłonkowie zarzadu

Musiałabym zacząć przeklinać ale nie zniżę się do twojego poziomu. Boli cię porażka! Przeszkadzają ci gracze którzy mają własne zdanie i nie podporządkują się samozwańcowi na ślepo. Jeśli myślisz że uda ci się mnie sprowokować to się mylisz. Nie potrzebuję twojej zgody na opuszczenie sojuszu. Jeśli będę chciała to zrobię to z własnej woli a nie z tego że ty byś tego oczekiwał. I powiem ci szczerze że twoje wypociny są czasami żałosne. Sam gubisz się w tym co piszesz o ile wiesz co piszesz bo jak się pisze poprawnie to nie wiesz )

Offline

 

#14 2008-12-17 17:07:31

Pabi21

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-10-29
Posty: 28
Punktów :   

Re: CZłonkowie zarzadu

Losiu napisał:

Womir nie wiem czy ciebie niewtajemniczyli, ale oni wszystko ustalili miedzy soba, i zapewne bylo tez w planach to ze jak sie nie da przejac wladzy to tworza nowy sojusz, przecierz to jest logiczne ze jeszcze zara pojdzie nicoll a Pabi moze zostanie po to by nas szpiegować. Nie trzeba tu nadniczym rozmyslac, szukali tylko zadymy by wrazie czego miec powod do odejscia i to tyle. I juz odchodza a nie se ida. Juz pisalem ze za nikim nie bede plakal

Wiesz co Losie... powiem tyle... spieprzam nie bede z Toba Gral... Kur... nie mam zamiaru nikogo szpiegowac... Dzieki kur... Dzieki za to ze niszczysz przywiazanie do sojuszu do ktorego tak glugo staralem sie dolaczyc i Tak dobrze mi w nim Bylo... Suuuuuper... Naprawde...

Dzieki Wszystkim za Gre Naprawde Wszystkim...


Nikogo z TBO nigdy nie Zaatakuje... NIGDY...
I Mam do was chlopaki i panie   Wielki Szacun... NIe raz mi pomogliscie... Jeszcze raz Wielkie Dzieki...

Naprawde nie chcialem odchodzic caly czas gadalem z chlopakami zeby wrocili... Dzieki
Losiu... Milej Gry

Offline

 

#15 2008-12-17 17:11:27

Pabi21

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-10-29
Posty: 28
Punktów :   

Re: CZłonkowie zarzadu

A co do tego ze nie bedziesz zalowal zgranej zalogi ktora odchodzi... szkoda tak nie zachowuje sie Rada... a byles w jej skladzie
Jesli ktos bedzie Kiedys potrzebowal mojej skromnej Pomocy PW i jestem...
Pozdrawia

Offline

 

#16 2008-12-17 17:36:52

Pabi21

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-10-29
Posty: 28
Punktów :   

Re: CZłonkowie zarzadu

A to Łosiu ze zmieniłes relacje dyplomatyczne i Jako wrogów bierzesz bylych Kolegow...
Pokazuje Jak ci chlopaki staneli tym ze sie postawili... Wlasnie tym to pokazujesz... NIe lubisz jesli ktos ma inne zdanie i wtedy jest WROGIEM!!!!!!

Ladnie ladnie

Offline

 

#17 2008-12-17 20:33:39

nicoll

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 19
Punktów :   

Re: CZłonkowie zarzadu

Nie no Pabi, przestań bo zburzysz plany Łosia. To ja miałam odejść a Ty miałeś zostać

Offline

 

#18 2008-12-17 22:14:03

Losiu

Moderator

5398752
Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 133
Punktów :   

Re: CZłonkowie zarzadu

Nie wiem po co takie gupie gadanie z waszej strony, normalne ze sie nieprzyznacie, ale w najblizszym czasie i tak bedziecie z Bobkie.

Moje zamiary były takie by niedopuscic Bobka do wladzy poprzez spisek, jak by zrobil to oficjalnie nie mial bym zastrzerzen.

Formalnie jestem tylko rekrutantem, a wiec to raczej zaplecze rady

Mysle że z mojej strony wyrazilem juz swoja opinie, i to wystarczy teraz se pospamujcie na moj temat mi to nieprzeszkadza.

Offline

 

#19 2008-12-17 23:28:28

Pabi21

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-10-29
Posty: 28
Punktów :   

Re: CZłonkowie zarzadu

Nikt nie ma zamiaru smarowac na Ciebie wyrazalismy opinie... tyle...
szkoda ze to do tego doszlo...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elmir.pun.pl www.wwe-pbf.pun.pl www.fifa08turniejeligi.pun.pl www.rplifestyle.pun.pl www.makro-chemia.pun.pl