TBO- The Best Ones

Po nas nie zostaje nawet krzyk pustyni !!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-12-16 06:36:13

Losiu

Moderator

5398752
Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 133
Punktów :   

Nowy członek/nowi członkowie rady??

Każdy kto chciał by przystać do rady niech sie zgłosi po czym zrobi sie ankiete. Tylko chciał bym widzieć tu paru chetnych, a nie że zgłosi sie jedna osoba badz nikt.

Offline

 

#2 2008-12-16 08:05:30

Pabi21

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-10-29
Posty: 28
Punktów :   

Re: Nowy członek/nowi członkowie rady??

JA zglaszam Kandydature 2 osob...

-MB oraz Grzyba...

Zawsze Byli i sa obecni...

I zawsze pomoga i podejma wazna dla nas decyzje...

MB Musi wrocic...

Offline

 

#3 2008-12-16 08:27:49

Grzyby

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-06-29
Posty: 69
Punktów :   

Re: Nowy członek/nowi członkowie rady??

A ja jestem przeciwny TEJ ankiecie.
Skąd wniosek że większość nie chce zmian? Na podstawie widzimisię Łosia czy 2 postach?

Wnioskuję o anulowanie tej ankiety i założenie nowej - "Czy jesteś za zmianą władz sojuszu"
W opcjach proszę o takie możliwości wyboru:
1. Czy jesteś za zmianą wszystkich osób rządzących (bo obecny zestaw się nie sprawdza)
2. Czy jesteś za zmianą części osób zarządzających sojuszem
3. Nie chcę zmian

Offline

 

#4 2008-12-16 09:12:02

Pabi21

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-10-29
Posty: 28
Punktów :   

Re: Nowy członek/nowi członkowie rady??

odp... 1

Ostatnio edytowany przez Pabi21 (2008-12-16 09:12:43)

Offline

 

#5 2008-12-16 10:58:46

lupka_137A0F0F

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-10-26
Posty: 7
Punktów :   

Re: Nowy członek/nowi członkowie rady??

odp 1 jak nie grają to po co maja nami rządzić pozdrawiam:P chyba ze sie coś zmieni ale tak to odp 1

Offline

 

#6 2008-12-16 12:05:41

Tito Larriva

TBO

Zarejestrowany: 2008-07-16
Posty: 7
Punktów :   

Re: Nowy członek/nowi członkowie rady??

Ja raczej się nie udzielam w sprawach organizacyjnych i ta sytuacja trochę mnie zaskoczyła.
Rozwiązanie jakie wg mnie najlepiej rozwiąże kryzys to rada złożona z co najmniej z 4 osób (umiejących współpracować) wtedy rozwiązało by to brak czasu bo chyba niema kogoś kto samodzielnie podołał by temu zadaniu.

dla dobra sojuszu apeluję jak wielu wcześniej o spokojną merytoryczna dyskusję bo 30 wiadomości z inwektywami to normalnie jak bym wiadomości z sejmu oglądał.

Offline

 

#7 2008-12-16 14:27:39

PanJacek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 125
Punktów :   

Re: Nowy członek/nowi członkowie rady??

a wiec powiem krotko tak jak myslalem, i kiedys paru osoba myslalem pabi maly i bobek chca nowego soja pod starym szyldem bo co nie macie jajek do stworzenia wlasnej marki?   ale grzybego oto nie posadzalem

maly bonk niech nie placze ze chce rzadzic bo to mu maniu proponowal kilka krotnie np w nowym sojuszu z seniorami ale nie chcial....

Offline

 

#8 2008-12-16 14:48:04

Grzyby

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-06-29
Posty: 69
Punktów :   

Re: Nowy członek/nowi członkowie rady??

Jacek - śmieszne są Twoje wypowiedzi.

Wczoraj kurwowałeś że przecież każdy ma prawo głosu i może zakładać ankiety - dzisiaj jak to zrobiłem i dałem konkretne propozycje - zarzucasz mi chęć przejęcia władzy.

Raz piszesz że zmiana osób rządzących nic nie zmieni (nawet jak tych nie ma często i się mało udzielają) innym razem atakujesz np. nicoll że nie ma prawa zabierać głosu w ważnych sprawach bo się mało udziela - zauważasz paradoks?

Sam wczoraj wrzeszczałeś że cyt.: "masz wyjebane na władzę i ci to zwisa", a dzisiaj każde Twoje słowo i każdy post jest obroną tego co mamy - czyli rządzących Ciebie i Łosia. Maniu przestał grać 2 tygodnie temu więc możemy go już do tego nie mieszać.

Sorry - mnie nie odpowiada taki "rząd" który z jednej strony twierdzi że głos każdego w sojuszu jest tak samo ważny a z drugiej ma te głosy w dupie. I mówi to nie przebierając w słowach.

Żegnam.
Odchodzę - z żalem ale taka sytuacja jest nie do przyjęcia.
Jeżeli będę w jakimś innym sojuszu - na pewno nie zamierzam nigdy atakować ludków z TBO (pod warunkiem że nie zaatakują mnie).

Życzę Wam wszystkim lepszych rządzących. Z tymi już wiele nie zdziałacie.
Miłej gry.

P.S. A zaczęło się od tego że paru graczy straciło zaufanie do Łosia. A ten pomimo sugestii że powinien zleźć ze stołka miał to w nosie. Efekty jakie są każdy widzi.
Tak to jest Panie i Panowie - swój swojego broni - nawet kosztem utraty części graczy.

Offline

 

#9 2008-12-16 14:52:55

PanJacek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 125
Punktów :   

Re: Nowy członek/nowi członkowie rady??

heh czy dzisiaj powiedzialem ze zostaje na stolku?? nie ja nie bede w nowej radzie wiec ci nie wyszlo... bronie tylko mania bo go nie ma ale bedzie gral.... tyle w tej kwestii a co do odejsc jesli to forma protestu to raczej pokazuje jak malo znaczy ten sojusz dla was...

co do losia jemu nie zalezy na stolku ale nikt inny si enie zglosil zeby byc rekruterem!!!!  byl przetarg i on sie jedeyny zglosil wiec nie wciskajcie ze sie zapiera nogami i rekami

Offline

 

#10 2008-12-16 16:23:53

Pabi21

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-10-29
Posty: 28
Punktów :   

Re: Nowy członek/nowi członkowie rady??

PanJacek napisał:

a wiec powiem krotko tak jak myslalem, i kiedys paru osoba myslalem pabi maly i bobek chca nowego soja pod starym szyldem bo co nie macie jajek do stworzenia wlasnej marki?   ale grzybego oto nie posadzalem

maly bonk niech nie placze ze chce rzadzic bo to mu maniu proponowal kilka krotnie np w nowym sojuszu z seniorami ale nie chcial....

Ja tym bardziej nie chcialem nowego soja... ale skoro tak mowisz ze chcemy i nic nie umiemy.. to widze ze na nic sa rozmowy...

Przepraszam wszytskich...
Ale nie mam zamiaru grac... nie w TBO
za duzo mowisz... naprawde za duzo... mozna to napisac na Pw a Jacek piszemy o czym innyn na PW a co innego przedstawiasz do wgladu sojuszu
przykre

Offline

 

#11 2008-12-16 17:42:16

PanJacek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 125
Punktów :   

Re: Nowy członek/nowi członkowie rady??

pisalismy potym jak to zamiescilem:) sprawdz czasy:)

Offline

 

#12 2008-12-16 18:10:15

womir

Zbanowany

3801430
Skąd: Jasło :)
Zarejestrowany: 2008-09-18
Posty: 18
Punktów :   

Re: Nowy członek/nowi członkowie rady??

Panowie nic w ten sposób nie zdziałacie. Ja jestem za nowymi władzami i to takimi osobami które często zaglądają na WG- takich którzy grają.

Przede wszystkim mam na myśli osoby dojrzałe i mające kulturę wypowiedzi do innych. Skoro brak jest kandydatów to zgłaszam swoją propozycję. A przede wszystkim Rada powinna składać sie co najmniej z 5 osób, co uniemożliwi chaos panujący obecnie. Nieobecność jednego czy dwóch z rady nie wprowadzi zamieszania.

Przede wszystkim każdy z każdym będzie sie liczył na takim samym poziomie a Rada będzie zapobiegać kłótni czy chaosu. Głównym naszym cele powinno byś dążenie do powrotu Bobka, MB i Grzyba

Offline

 

#13 2008-12-16 19:49:39

Pabi21

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-10-29
Posty: 28
Punktów :   

Re: Nowy członek/nowi członkowie rady??

PanJacek napisał:

pisalismy potym jak to zamiescilem:) sprawdz czasy:)

W takim razie Przepraszam... nie sprawdzilem...

Sorry Jacek

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wwepbfgame.pun.pl www.wskrzeszenizpopiolow.pun.pl www.tibia13.pun.pl www.forumwttc.pun.pl www.lechactiveteam.pun.pl