TBO- The Best Ones

Po nas nie zostaje nawet krzyk pustyni !!


#1 2008-10-28 20:45:45

Losiu

Moderator

5398752
Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 133
Punktów :   

Jak sie wycwanić!?

Ostatnio przejeli mi wioche. Zbijali poparcie jednym wozem lecz nie mialem czym sie bronić. Wczoraj gdy przejmowałem asika robiłem to 2 wozami. A tera do żeczy:
-Po drugiaj salwie zostało 24% wiec jest szansa że jeden woz nie wystarczy gdyż zbija (20-30% poparcia)
-Wiec puściałem 2 wozy, jak sie okazało jeden wystarczył i zniknoł. Po czym dostaje sie w nowej osadzie 31%
-Po paru sekundach wpadł drugi wóz i zbił poparcie do 9%
-Gdy jeden wrucił do osady postanowiłem wysłać go jeszcze raz . . . i !? Zbił poparcie na -17%, wiec to tak jak bym przejoł osade i dostałem znowu 31%, coprawda wóz zniknoł (slot nie został zajety przez osade) zwolnił mi sie slot który zajmował wóz.

Co za tym idzie? Jeżeli ktoś przejmuje Ci osade i masz już mniej niż 31% to sam zatakuj tą osade, licz sie ze stratą wozu ale chyba lepiej stracić wóz niż osade. Zapewni Ci to wystarczającą ilość poparcia by jeszcze przez jeden atak utrzymać osade.

Gdy bym wiedział to wcześniej nie stracił bym osady yaiby. Bo miałem blisko wóz i 200 szturmu. Nie słałem ich na wsparcie bo by padli ale mogłem posłać na atak bo jeszcze przedłużył bym swoje nadzieje.

Taka sytułacja jest raczej rzadko spotykana, ale mnie akurat to trafiło

No nic, tyle

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.motorlublin94.pun.pl www.smlzl.pun.pl www.legion-potepionych.pun.pl www.senninowie.pun.pl www.wodhavoc.pun.pl